Vytlačiť

Zameranie na biznis

Jednou z významných podmienok úspešného podnikania je dokázať dlhodobo sústrediť svoje aktivity na prioritné činnosti firmy. To však znamená nestrácať čas aktivitami, ktoré nesúvisia priamo s hlavným smerovaním firmy, aj keď sú pre chod firmy nevyhnutné.

 Bussiness focus

Medzi ne patrí napr. vedenie účtovníctva, daňová optimalizácia, zabezpečenie lacných finančných zdrojov, vymáhanie pohľadávok, pripomienkovanie zmlúv, optimalizácia nákladov, nákupy komodít ako plyn, elektrika, telco služby, prevádzka IT a veľa ďalších aktivít, ktoré sú pre chod firmy nevyhnutné.

A teraz prichádzame k bodu zlomu, kedy sa každý deň trápime ako toto všetko zabezpečiť a ešte k tomu sa venovať biznisu ktorý nás živí. Ako to celé zvládnuť bez interných špecialistov, finančných strát, právneho rizika, odbornej spôsobilosti ....a naopak premeniť tento deficit na konkurenčnú výhodu ?

Táto veľakrát zúfalá situácia ohrozujúca chod firmy a hospodárske výsledky sa dá riešiť jedine partnerstvom.

CENTRUM PODPORY PODNIKANIA

Vstúpte do „Podnikateľského klubu“ kde sa o Vaše podnikanie postarajú a na všetky Vaše biznis potreby dostanete riešenie s množstvom benefitov bezplatne.

Získajte renomé a kredit profesionálnej firmy ktorej pozadie zastrešuje partner s profesionálnymi službami

Ako sa to dá a ešte na tom celom ušetriť a zarobiť ? Odpoveďou je nový jedinečný projekt a produkt spoločnosti proFIRMS s.r.o.

proFIRMS je unikátne riešenie pre podporu podnikateľov. Spája strategické služby pre úspešné podnikanie a to ekonomické, právne, finančné a ICT služby a poradenstvo.

Riešenie ktoré Vám navyše  prinesie úsporu ľudských, finančných, technických a časových zdrojov a ešte za to dostanete SMART benefity !

 

Prestaňte sa trápiť PODNIKAJTE  !

Social

Facebook
Google+

Podpora zákazníkom

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

0910788103 / 0911929008

Online podpora na Profirms.sk