Vytlačiť

Ako prežil slovenský podnikateľ

Každý podnikateľ je vlastne bojovník,  ktorý je každý deň ohrozovaný internými aj ext. vplyvmi prostredia, ku ktorým okrem politických,  právnych, ekonomických, demografických a iných bariér v SR pribudli aj globálne hrozby. Ako viesť tento ťažký boj sám bez podpory zo strany štátu, úradov, bánk a v časoch morálnej a ekonomickej krízy ?

No vypadá to celé ako podnikateľské fiasko a tomu nasvedčuje aj hodnotenie Slovenska z pohľadu konkurencieschopnosti a atraktívnosti podnikateľského prostredia.

Rád by som raz písal príbeh „Ako slovenský podnikateľ prežil“ ale na to je potrebné pochopiť a dodržiavať určité zásady pre dosiahnutie eliminácie negatívnych dopadov dnešnej doby.

Zásadou prežitia na dnešnom trhu je 1. okamžité prispôsobenie sa meniacim sa podmienkam

Na vašej strane sa však takéto zmeny riešia podstatne zložitejšie. Vznikajú nové potreby, ako napr. nábor kvalifikovaných zamestnancov, prepúšťanie nadbytočných zamestnancov, rekvalifikácia zamestnancov, poistenie zodpovednosti, právny rámec, meniaca sa legislatíva atď.
proFIRMS - v prípade zmeny vieme pružne reagovať a poskytovať služby zodpovedajúce vašim okamžitým potrebám najvyššej kvalite.

Druhou zásadou prežitia je plánovanie zdrojov hlavne tých finančných

proFIRMS - investície už pre Vás nebudú predstavovať nárazovú záťaž na rozpočet, keďže naše služby sú rozvrhnuté do dlhšieho časového horizontu. Na druhej strane máte možnosť takto investície vopred plánovať. Ak máte nedostatok vlastných zdrojov máme riešenia, ktoré Vás prekvapia.

Treťou zásadou prežitia je sústrediť sa na hlavný biznis a byť v ňom najlepší, ale na to potrebujete podmienky a kvalitné podporné služby proFIRMS bez ohľadu na to aká veľká je Vaša spoločnosť. V opačnom prípade zistíte, že sa venujete Vašej firme a nie zákazníkom a Vaše financie nemáte na rozvoj, ale na prevádzku firmy.

Social

Facebook
Google+

Podpora zákazníkom

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

0910788103 / 0911929008

Online podpora na Profirms.sk